Program dentální hygieny je nosným pilířem naší činnosti, neboť je tím nejdůležitějším, co podmiňuje naši další péči, a umožňuje nám dosáhnout výsledků se kterými bychom byli spokojeni jak my, tak zejména i naši klienti.

Náplň dentální hygieny se se dělí na dva hlavní směry. V prvé řadě je to profesionální čištění dásní a zubů, odstranění povlaků, zubního kamene a všech nánosů a pigmentací, které do úst nepatří, a také nalezení a odstranění zdrojů nepříjemného zápachu z úst. Ve druhé řadě je to neméně důležitá výuka správné péče o zuby, nácvik čistících technik, odstranění zlozvyků a nevhodných pomůcek pro čištění. Cílem je sestavení individuálního hygienického programu, šitého "na míru" pro každého klienta, který by umožnil každodenní kvalitní a zároveň šetrnou péči o zuby.

Součástí zubní hygieny je rovněž precizní vyšetření stavu dásní a zjištění všech faktorů ovlivňujících možnosti komplexní péče o zuby. Kombinací vhodné domácí a profesionální hygienické péče pak dosáhneme stavu, kdy krvácející dásně a zápach z úst budou patřit již navždy do minulosti, která se nebude opakovat.

Zubní hygienu provádějí profesionální dentální hygienistky. Na přání klientů je možné provádět i veškeré výkony zubní hygieny v lokálním znecitlivění, které je jinak samozřejmou součástí všech léčebných výkonů.

Preventivní program zubní hygieny je paradoxně nejen nejúčinnějším, ale i nejlevnějším způsobem péče o zuby. Náhrada jediného ztraceného zubu pomocí zubního můstku či implantátu vyjde na částku přesahující 10 tisíc korun, s tím že tyto náklady budou s časem stále stoupat a nikdy neskončí. Zubní prevence Vám naopak za nepoměrně nižší částku peněz zajistí, že tyto náklady pravděpodobně nikdy nebudete muset hradit. Zubní kazy I paradentóza pro Vás budou jen pojmy, o kterých mluví ti ostatní. Zároveň si do budoucna zajistíte možnost užít si spokojeného stáří s vlastními zuby, bez obav z nezdravého dechu a nutností ukrývání zubní protézy. S ušetřenými penězi si jistě poradíte I bez nás.


kompletní nabídka poskytovaných služeb ceník poskytovaných služeb

Další nabízené služby

Kosmetické úpravy
RTG
Intraorální kamera
Ošetření kazů
Cerec